مفهوم تکنولوژی ICS چیست؟

مفهوم تکنولوژی ICS چیست؟
مفهوم تکنولوژی ICS  چیست؟
یا همان سیستم کنترل هوشمند در دستگاه های دی دیتریچ:
سیستم ICS در یخچال:
تازگی مواد غذایی در طولانی مدت: به منظور کنسرو سازی میوه ها و سبزیجات با مطلوبترین درجه کیفیت؛ دی دیتریچ ویژگی ها و فاکتورهای مختلفی را در یخچال ها و فریزرهای خود در نظر گرفته است. این ویژگی ها عبارتند از: تنظیم و کنترل دمای داخلی، تعدیل رطوبت و نم در حد مطلوب، سیستم حذف هیدورکربن که باعث رسیدگی و یا گندیدگی میوه ها و سبزیجات می شوند. سیستم ICS یا همان سیستم کنترل هوشمند که فعالیتش داخل یخچال توسط یک چراغ LED در بالای کشوی سبزیجات مشخص می شود؛ با مکش هیدروکربن ها به خصوص گاز اتیلن از رسیدن بیش از حد و یا گندیدن میوه ها و سبزیجات درون یخچال جلوگیری می کند.
سیستم ICS در ماشین ظرفشویی:
بهترین کیفیت شستشو: این تکنولوژی که توسط تعدادی سنسور الکتریکی داخل ماشین ظرفشویی کار می کند، بطور خودکار میزان کثیفی ظروف را تشخیص داده و بر اساس آن میزان آب، درجه حرارت و همچنین مدت زمان شستشو را بصورت خودکار تعیین می کند.
سیستم ICS در ماشین لباسشویی:
شستشوی خودکار به منظور بهترین عملکرد و بازدهی: این سیستم در نهایت سادگی  و با مطلوب ترین نتیجه و همچنین صرفه جویی در انرژی برای شستشو طراحی شده است. استفاده از این سیستم بسیار ساده است به شکلی که فقط می بایست نوع البسه و میزان کثیفی آنها را در سه درجه کم، متوسط و زیاد تعیین نمود و لباس را درون ماشین قرار داد، سپس ماشین لباسشویی توسط تکنولوژی ICS توانایی تعیین نوع چرخش محفظه، مدت زمان شستشو، درجه حرارت آب، سرعت چرخه و همچنین میزان آب مورد نیاز را در مراحل مختلف شستشو را تعیین می کند.
تاریخ درج مقاله :1391/10/04